info@kktckb.org 0392 228 8440 – 0392 228 5659 Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma 08.00 - 12.30 ile 13.00 - 16.15 arası, Perşembe günleri ise 08.00 - 12.30 ile 13.00 - 17.30 arası

Hizmet Binamız

Hizmet Binamız

Kalkınma Bankası Hizmet Binası 2008 yılında hizmete girmiştir.

1860  metre karelik bir alana yayılan Hizmet Binası zemin kat dahil olmak üzere toplam dört kattır.

Hizmet Binasını çevreleyen yeşil alan, yaşam alanları yanında işyerlerinin yoğun olduğu bölgeye yeşil katmaktadır.

Bankanın otopark alanı, bankadan hizmet alanlar ve banka çalışanlarının araçlarını park edebileceği şekilde düzenlenmiştir.

Kalkınma Bankası hizmet binası Engelli Dostu Bina özelliğine sahiptir. Otopark alanında engelli otoparkı için yer ayrılmış olup, Binanın çevre düzenlemesi, ortopedik engelli bireylerin binaya erişimine olanak sağlayacak bir yapıdadır. Binanın içerisinde katlar  arasındaki erişimde asansör kullanılmaktadır.

Hizmet Binası içerisinde çalışanların faaliyet gösterdiği hizmet  odaları yanında üç adet toplantı odası mevcuttur. Bunlar içerisindeki Akıllı Toplantı Odası olarak adlandırılan mekanda, toplantı sırasında uluslararası katılımlı toplantı gerçekleştirmeye imkan verecek teknolojik altyapı mevcuttur.

Çalışanların yemek araları ve Banka sosyal aktivitelerinde kullanabileceği  birisi zemin katta, diğeri de teras katında olmak üzere iki kafeterya mevcuttur.

Binanın zemin katında 154 kişilik Can İbrahimoğlu Konferans Salonu mevcuttur. Konferans Salonu Bankanın düzenlediği toplantılar yanında, kamu ve özeldeki finans ve ekonomiye ilişkin eğitim ve bilgilendirme toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır.